KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16449160

nr 1644 9160

Oljemålningar

2 st, Veronica Kaevandes. Signerad, daterad -99, komposition. Olja på pannå, 28x15, cm, yttermått inklusive ram: 30x18 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 23 september 2024
kl 20:50:33